Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.
  Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi korzystania z formularza.

  – LUB –

  PO PROSTU POSZUKAJ ODPOWIEDZI PONIŻEJ:

  P
  Czy przekazane przeze mnie informacje, a w szczególności dane osobowe, są bezpieczne?
  O Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa S.K.A. przywiązuję najwyższą wagę do ochrony danych powierzanych nam przez naszych obecnych, jak i potencjalnych Klientów. Zapewnienie odpowiedniej ochrony i właściwego wykorzystywania przekazanych nam informacji jest jednym z podstawowych naszych priorytetów. Proponujemy również zapoznać się z „Polityką prywatności” oraz „Polityką cookies”.
  P
  W jaki sposób bezpiecznie przesłać dokumenty za pośrednictwem Internetu?
  O Aby bezpiecznie przesłać do nas dokumenty wystarczy je zaszyfrować bezpłatnym programem do szyfrowania GpG. Nasz klucz publiczny służący szyfrowaniu przesyłanych do nas dokumentów znajdziecie Państwo W TYM MIEJSCU.
  P
  Czy możliwe jest uzyskanie odpłatnej porady prawnej bez wizyty w Kancelarii?
  O Prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia  dalszych zasad postępowania.
  P
  Czy otrzymam fakturę za uzyskaną poradę prawną?
  OOczywiście wystawiamy faktury z tytułu świadczonych przez nas usługi. Osoba fizyczna może otrzymać potwierdzenie z kasy fiskalnej, bądź fakturę. Każdemu przedsiębiorcy wystawiamy fakturę.
  P
  Czego mogę oczekiwać po skorzystaniu z formularza „Prośba o wstępną bezpłatną konsultację” zamieszczonego na stronie Pro bono?
  O Zwracamy uwagę, że chodzi o wstępne konsultacje. W odpowiedzi na przesłane zapytanie nie otrzymacie Państwo opinii prawnej, gotowego  pisma procesowego, czy też projektu umowy.  Przede wszystkim poinformujemy Państwa czy zajmujemy się sprawami tego typu. W przypadku odpowiedzi twierdzącej postaramy się również dokonać wstępnej oceny sprawy (np. Państwa szanse na wygranie postępowania administracyjnego, bądź procesu sądowego). W szczególnych przypadkach skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia dalszego postępowania w sprawie i ewentualnego naszego zaangażowania. Pro bono nie świadczymy pomocy prawnej związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Zamieszczony na stronie formularz nie jest ofertą świadczenia darmowej usługi prawnej. Zastrzegamy również, że ze względu na obowiązki ciążące wobec naszych Klientów odwiedź może zostać udzielona w odległym terminie.

  P
    Do czego służy formularz umieszczony na stronie „Q&A „(Pytania i odpowiedzi)?

  O Za pośrednictwem tego formularza prosimy zadawać pytania dotyczące funkcjonowania naszej kancelarii, naszej strony WWW oraz ogólnych zagadnień natury prawnej. Odpowiedzi nie udzielane są indywidualnie, natomiast pojawiają się  na stronie. Zamieszczony na stronie formularz nie jest ofertą świadczenia darmowej usługi prawnej. Zastrzegamy również, że ze względu na obowiązki ciążące wobec naszych Klientów odwiedź może zostać udzielona w odległym terminie.