Od początku funkcjonowania kancelarii duży nacisk kładziemy na należytą reprezentację naszych klientów (zarówno osób fizycznych, jak i prawnych) w sprawach spornych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa materialnego musi iść w parze z doświadczeniem w prowadzeniu procesów zarówno cywilnych, jak i karnych. Prowadzimy sprawy sądowe ze wszystkich obszarów prawa materialnego (poza prawem rodzinnym), a w szczególności z tych, w których się specjalizujemy (→„Praktyka”).

Adwokat Dariusz Krupa jest jednym ze współautorów podręcznika do procedury cywilnej napisanego pod redakcją prof. Henryka Mądrzaka.

Profesjonalne przygotowanie naszych prawników do każdego procesu jest kluczem do ostatecznego sukcesu podczas batalii sądowej. Każda zlecona nam sprawa sądowa jest dla nas tak samo ważna, a o jej przebiegu na bieżąco informujemy klienta.

Przyświeca nam jeden zasadniczy cel – uzyskanie korzystnego wyroku. Reprezentując klientów w sprawach cywilnych nie zapominamy jednak o tym, że poza samą wygraną istotny jest również czas oraz koszty procesu.

Polskich i zagranicznych klientów reprezentujemy zarówno przed sądami powszechnymi, jak i przed Sądem Najwyższym. Od 2013 r. reprezentujemy jako pełnomocnicy procesowi dwie duże instytucje finansowe w sprawach tzw. „kredytów frankowych”. Mamy również bardzo duże doświadczenie procesowe w sprawach z zakresów indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.