KONTAKT

Tel: 0048 71 7845730
a.fafara@kancelaria-prawna.pl

PRAKTYKA

Prawo gospodarcze →
Obszar IT →
Prawo bankowe →

WYKSZTAŁCENIE

Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa i Administracji, Kierunek Prawo

W
ALCZYMY, ABY CHRONIĆ TWOJE PRAWA.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, po ukończeniu studiów odbyła kilkumiesięczny staż w Sądach Rejonowym i Okręgowym (District Court, High Court) w Christchurch w Nowej Zelandii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. W Kancelarii Adwokackiej Dariusz Krupa S.K.A. pracuje od 2007 roku.

Jej kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. doradztwo prawne dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców, w tym banków. Aleksandra doradza klientom w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej m.in. w zakresie prawa gospodarczego. Sporządza opinie, przygotowuje i negocjuje umowy, w tym umowy z zakresu IT. W ramach dotychczasowej praktyki przygotowywała i negocjowała m.in. umowę na budowę, wdrożenie i utrzymanie systemu bankowości elektronicznej dla jednego z banków działających na polskim rynku. Uczestniczyła także w wielu projektach z zakresu restrukturyzacji, fuzji i przejęć podmiotów gospodarczych w różnych branżach (produkcja, usługi, media) oraz w projektach typu due diligence, w tym audytach z zakresu prawa pracy.

Aleksandra specjalizuje się także w prawie pracy. Opracowuje dokumenty związane z zatrudnieniem (umowy o pracę, kontrakty menadżerskie, umowy o zakazie konkurencji, o zachowaniu poufności) oraz akty związane ze zbiorowym prawem pracy (regulaminy, procedury, polityki). Doradza w zakresie przejmowania pracowników w wyniku przekształceń kapitałowych pracodawców oraz w zakresie zwolnień indywidualnych i grupowych. Z sukcesami reprezentuje pracodawców w sporach przed sądami pracy.

Posługuje się językiem angielskim.

Praktyka:

  • kontrakty w obrocie gospodarczym
  • indywidualne prawo pracy, w tym reprezentacja w postępowaniu sądowym
  • prawo bankowe, w tym bancassurance
  • prawo technologii informatycznych
  • prawo spółek

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.

      Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.