Ładowanie . . .


Prawo antymonopolowe i konkurencji

Z doradztwem w zakresie prawa spółek bardzo często związane jest także doradztwo dotyczące zagadnień antymonopolowych, zatem dla kompleksowej obsługi Klienta konieczne jest także wsparcie w tym zakresie.

Naszych Klientów reprezentujemy lub doradzamy im w postępowaniach przed organami antymonopolowymi:

  • Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK),
  • Komisją Europejską.

Dla polskich i zagranicznych Klientów prawnicy Kancelarii przygotowują opinie prawne w zakresie oceny zgodności ich działań z obowiązującym prawem o ochronie konkurencji oraz prawem konsumenckim, ze szczególnym uwzględnieniem praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów oraz nieuczciwych praktyk rynkowych. W toku bieżącej obsługi prawnej Klientów prawnicy Kancelarii zwracają szczególną uwagę na potencjalne praktyki (klauzule umowne) naruszające zbiorowe interesy konsumentów.

Kancelaria wielokrotnie doradzała i reprezentowała w postępowaniach antymonopolowych jedną z wiodących grup prasowych w Polsce przed krajowym organem ds. ochrony konkurencji w sprawie kontroli koncentracji.

NASZE AKTUALNOŚCI

PRACA DLA APLIKANTA

Zatrudnimy aplikanta radcowskiego lub adwokackiego. Więcej informacji w zakładce Kariera.

Informacja o pracy kancelarii

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 30 marca 2018 r. (Wielki Piątek) kancelaria będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu już od wtorku 3.04.2018...

Nowe wytyczne Prokuratora Krajowego w zakresie przestępstw gospodarczych i finansowych

Z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Prokuratury Krajowej wynika, że zgodnie z poleceniem Prokuratora Krajowego proponowane przez prokuratora...