Ładowanie . . .


Komplementariusz

 

Dariusz Krupa - komplementariusz

adwokat, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu

W okresie od października 1991 r. do lutego 1996 r. był pracownikiem naukowym Katedry Postępowania Cywilnego w Instytucie Prawa Cywilnego na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest współautorem podręcznika do postępowania cywilnego oraz kilku artykułów z zakresu procedury cywilnej.

Pod jego kierownictwem zespół prawników Kancelarii prowadził szereg projektów z zakresu prywatyzacji, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji podmiotów gospodarczych (zobacz osiągnięcia). W ramach tych procesów występuje również jako główny doradca w negocjacjach pomiędzy pracodawcą a związkami zawodowymi oraz w procesach restrukturyzacji zatrudnienia.

Zasiada we władzach spółek prawa handlowego reprezentując interesy zagranicznych i polskich Klientów

Od 1992 r. do 2012 r. pełnił rolę głównego doradcy prawnego w jednej z największych grup wydawniczych funkcjonujących na europejskim i polskim rynku prasowym, specjalizując się zarówno w prawie prasowym, jak i prawie autorskim (zobacz blog).

Posługuje się językiem angielskim, w tym językiem prawniczym. Odpowiedzialny za obsługę klientów anglojęzycznych.

Specjalizacje:

NASZE AKTUALNOŚCI

PRACA DLA APLIKANTA

Zatrudnimy aplikanta radcowskiego lub adwokackiego. Więcej informacji w zakładce Kariera.

Informacja o pracy kancelarii

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 30 marca 2018 r. (Wielki Piątek) kancelaria będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu już od wtorku 3.04.2018...

Nowe wytyczne Prokuratora Krajowego w zakresie przestępstw gospodarczych i finansowych

Z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Prokuratury Krajowej wynika, że zgodnie z poleceniem Prokuratora Krajowego proponowane przez prokuratora...