Ładowanie . . .


Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa Spółka Komandytowo-Akcyjna powstała z przekształcenia spółki cywilnej D.Bober&D.Krupa Kancelaria Prawna i funkcjonuje na rynku usług prawnych od 1997 r. Kancelarią kieruje, będąc jednocześnie komplementariuszem, adwokat Dariusz Krupa. U podstaw sukcesu Kancelarii na rynku leżą: wysoka jakość usług, praca zgodna z wartościami oraz nasz profesjonalny zespół. Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o tym kim jesteśmy, czym się zajmujemy oraz jak podchodzimy do naszej pracy.

Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa S.K.A. (dawniej: D.Bober&D.Krupa Kancelaria Prawna s.c.) świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zapewniając im kompleksową obsługę prawną. Celem jest wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Zapewniamy zarówno bieżące konsultacje prawne, w tym doradztwo w zakresie umów, udział w negocjacjach, jak i reprezentowanie Klienta w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Obsługa prawna obejmuje również zagadnienia z zakresu prawa karnego, związane z prowadzoną przez Klientów działalnością.

Naszym Klientom oferujemy zrozumiałe rozwiązania gospodarcze, profesjonalne doradztwo w zakresie od planowania przedsięwzięcia do jego wdrożenia, zapewniając poczucie pewności w procesie podejmowania optymalnych decyzji.

W okresie funkcjonowania Kancelarii doradzaliśmy przy wielu przedsięwzięciach gospodarczych, zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i dużym i średnim polskim przedsiębiorcom.

Nasza współpraca z Klientem - dzięki stosowanym przez nas zasadom i profesjonalizmowi działania – w przeważającej mierze oparta jest na stałej wieloletniej współpracy. To potwierdza wysoką pozycję Kancelarii na rynku usług prawnych.

Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsze są: uczciwość, szacunek i zaufanie oraz trwała współpraca.

Uczciwość i profesjonalizm

To podstawowe zasady, którymi kierujemy się zarówno w życiu, jaki i w relacji z każdym Klientem. Oznaczają one dla nas dotrzymywanie obietnic i działanie, które mają spełnić oczekiwania Klientów, ciągłe rozwijanie swojej wiedzy oraz otwartość na zmiany.

Przedstawiamy pełen zakres informacji dotyczących sposobu postępowania, ryzyka oraz kosztów, jakie wiążą się z danym rozwiązaniem, tak by Klient podejmując decyzję w sprawie, miał pełną wiedzę na temat jej ewentualnych skutków.

Podejmujemy się prowadzenia spraw i doradztwa w tych zagadnieniach, w których posiadamy wiedzę i doświadczenie. Jeżeli zachodzi taka konieczność, wskazujemy Klientowi te obszary, które wymagają pomocy innych specjalistów.

Szacunek i zaufanie

Szanujemy indywidualność naszych Klientów i pracowników. Dbamy o to, aby nasza komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna była przejrzysta. Takie podejście ułatwia budowanie relacji opartej na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, niezbędnej dla zapewnienia Klientowi poczucia pewności w procesie podejmowania decyzji. Dla naszych Klientów jesteśmy nie tylko doradcami prawnymi, ale również partnerami w dyskusjach i w podejmowaniu trafnych decyzji, oferującymi doświadczenie i zrozumienie specjalistycznych zagadnień z różnych branż, a także pełne osobiste zaangażowanie. Zaufanie sprzyja rozwijaniu cennych, długoletnich kontaktów z Klientami, które są dla nas szczególnie ważne.

Trwała współpraca

Długotrwała i harmonijna współpraca pozwala na zapoznanie się ze specyfiką działalności Klienta i związanymi z nią problemami prawno-finansowymi, a także z kierunkami w jakich Klient chce rozwijać swoją działalność. Umożliwia nam to właściwe zidentyfikowanie potrzeb i oczekiwań Klienta, dobór optymalnych rozwiązań biznesowych i prawnych sprzyjających realizacji jego celów przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa transakcji.

NASZE AKTUALNOŚCI

PRACA DLA APLIKANTA

Zatrudnimy aplikanta radcowskiego lub adwokackiego. Więcej informacji w zakładce Kariera.

Informacja o pracy kancelarii

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 30 marca 2018 r. (Wielki Piątek) kancelaria będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu już od wtorku 3.04.2018...

Nowe wytyczne Prokuratora Krajowego w zakresie przestępstw gospodarczych i finansowych

Z informacji zamieszczonej na stronie internetowej Prokuratury Krajowej wynika, że zgodnie z poleceniem Prokuratora Krajowego proponowane przez prokuratora...